Svatební fotograf

„Svatby fotím osobitým stylem, který vystihuje pravé emoce, atmosféru a jedinečné okamžiky.
I po letech se pomocí fotek přenesete do děje, že uslyšíte smích svatebčanů, vůni květin i chuť šampaňského.”

SVATEBNÍ OBŘAD

4 hodiny svatebního focení

• osobní schůzka
• příjezd svatebčanů, obřad, focení
• odkaz ke stažení fotografií
• 100 upravených fotografií

SVATEBNÍ DEN

10 hodin svatebního focení

• osobní schůzka
• přípravy, obřad, focení, hostina
• dřevěný USB disk s upravenými fotkami
• 200 upravených fotografií
• 80 vytisknutých fotografií 10*15 cm
• vše v luxusní krabičce

SVATEBNÍ DEN NO LIMIT
Premium

Celý svatební den

• osobní schůzka
• od příprav až do večerní zábavy
• dřevěný USB disk s upravenými fotkami
• 250-300 upravených fotografií
• 100 vytisknutých fotografií 10*15 cm
• vše v luxusní krabičce
Polaroid koutek na svatbě
doprava zdarma v rámci ČR

Neváhejte mě kontaktovat pro bližší informace, termín a aktuální ceník.

 

Předsvatební focení

Nemáte zkušenosti s focením nebo chcete krásnou vzpomínku na toto období? Focení trvá přibližně hodinu uvolněnou a nenucenou formou. Zakládám si na přirozených fotografiích. Focení je zábava a budete odcházet s příjemným pocitem.

Polaroid

Polaroid koutek včetně rekvizit se postará o skvělou zábavu a zabaví svatebčany, kteří Vám vytvoří jedinečnou vzpomínku například do svatební knihy nebo si mohou fotky odnést jako suvenýr.

Jak probíhá rezervace termínu?

Klikněte na tlačítko “Rezervovat termín” a kontaktujte mě. Následuje osobní schůzka, kde si závazně potvrdíme termín a řekneme si více informací.

Kdy a kolik fotek dostaneme?

Zpravidla nejpozději do 60 dnů, často  jsou hotové dříve. Dělám maximum, abyste fotky dostali včas, v sezóně je mnoho svateb a následné úpravy zaberou značný čas. Často novomanželům zasílám na ukázku vybranou a upravenou fotografii již několik dnů po svatbě. Počet upravených snímků, které obdržíte, uvádím u každého balíčku.

Je možné sestavit balíček na míru?

Žádný problém, rád vyhovím Vašim představám a společně sestavíme individuální balíček.

Jak probíhá oblíbené portrétní focení novomanželů?

V zásadě nenucenou a přirozenou formou. Chci abyste se cítili maximálně uvolněně, užívali si společný čas a mým úkolem je zachytit romantické momenty. Čas focení si předem domluvíme, u balíčku Svatební den No Limit je čas i na více takových focení, například večerní při západu slunce apod.

Chtěli bychom od Vás svatební portrétní focení mimo den svatby, je to možné?

Samozřejmě! Focení probíhá ovšem mimo soboty, které věnuji převážně celým svatbám. Pokud byste rádi set profesionálně upravených fotografií z oblíbeného svatebního focení, neváhejte mě kontaktovat.

Dostaneme i neupravené fotografie?

Neupravené fotografie ani RAW snímky neposkytuji. Zakládám si na kvalitě odevzdané práce a chci, aby zákazník dostal to nejlepší. Základem je kvalitní nafocení svatby, ale tím to zdaleka nekončí. Významný čas zabere pečlivý výběr, postprodukce a citlivá úprava, díky které jsou fotografie přivedeny k dokonalosti a působí stále přirozeně.

Posvatební péče

Odevzdáním mé práce to nekončí. Máte k dispozici servis v podobě dodatečného tisku fotografií, fotopláten, fotoknih dle aktuálního ceníku (na vyžádání) nebo v případě ztráty fotografií je možné dodatečné elektronické zaslání. Upravené fotografie jsou bezpečně zálohovány a uchovány po dobu 1 roku po svatbě.

Ohlasy

Všechny recenze naleznete na facebooku Karel Královec Photography.

Fotografie jsou krásné, máme z nich ohromnou radost, moc děkujeme! Veronika a Felix

Nádherný den a z tohoto dne úžasné svatební fotky od Karla. Je to výborný fotograf, byli jsme spokojeni a snad to nebude naše poslední spolupráce. Mohu jen doporučit. :) Martina a Tomáš

Karel je super fotograf,co má na svojí práci cit. Jsme s manželem s ním velmi spokojeni a určitě bude další spolupráce :) Veronika a Tomáš

Pokud hledáte svatebního fotografa, tak jste na správném místě. Karel je totiž profík ve všech směrech. Je to člověk, který se narodil proto, aby prožil ty nejdůležitější okamžiky ve vašem životě s foťákem v ruce. A vy potom měli tu nejkrásnější památku v podobě fotografií. Moc děkujeme Karle a přejeme spoustu spokojených lidiček. Šárka a Honza

Super komunikace, kvalitní fotky a přístup, doporučujeme a děkujeme. Martina a Josef