O mně

Jsem fotograf, který se specializuje na svatební a portrétní fotografii. Miluji práci s lidmi a jsem „ve svém živlu“, pokud mohu zachytit neopakovatelné momenty a přirozenou krásu každého. Mít práci, která člověka baví a naplňuje se někde musí podepsat a já věřím, že právě v mých fotografiích.

Již v dětství jsem tíhl k fotografické technice, která mě doslova fascinovala. V té době jsem se ještě věnoval kresbě a malbě. Později jsem si pořídil svoji první zrcadlovku. Začínal jsem focením drobné, až neviditelné krásy – kapičky rosy, brouky, zkrátka vše kolem nás. Později jsem začal čím dál více fotit portréty, v roce 2012 úspěšně nafotil první svatbu a vybavil si svůj ateliér. Od té doby jsem nafotil mnoho svateb a každá další je vždy něčím unikátní.

Chci klientům poskytovat kvalitní služby, které neustále vylepšuji, učím se nové věci a rozvíjím nápady a své know-how. Každé focení je individuální a vždy s Vámi rád vše do detailu proberu. Záleží mi na kvalitě výsledné práce a Vaší spokojenosti.

Karel Královec

Jsem členem celosvětového sdružení
svatebních fotografů MYWED