O mně

Jsem fotograf, který se specializuje na svatební a portrétní fotografii. Miluji práci s lidmi a jsem „ve svém živlu“, pokud mohu zachytit neopakovatelné momenty a přirozenou krásu každého. Mít práci, která člověka baví a naplňuje se někde musí podepsat a já věřím, že právě v mých fotografiích.

Jak to vše začalo?

Již v dětství jsem tíhl k fotografické technice, která mě doslova fascinovala. V té době jsem se ještě věnoval kresbě a malbě. Později jsem si za prospěch na střední škole koupil svoji první zrcadlovku. Začínal jsem focením drobné, až neviditelné krásy – kapičky rosy, brouky, zkrátka vše kolem nás. Později jsem začal čím dál více fotit portréty a stále přibývalo kamarádek, které chtěly krásné fotky.

Od té doby se má technika i fotografie neustále zdokonalovaly, vybavil jsem si svůj první ateliér a focení se pro mě stalo nejen zábavou, ale i prací, která mě naplňuje. Svatby přišly o několik let později a já věděl, že to je ta cesta, kterou chci jít. Za tu dobu jsem nafotil desítky a desítky svateb a každá další je vždy něčím unikátní. Skloubením svatební reportážní fotografe, kterou lze zachytit nezapomenutelné okamžiky a jedinečností portrétního focení jsem si vytvořil svůj styl, zdokonalil postprodukci a jsem stále připraven na nové výzvy v této oblasti.

Chci klientům poskytovat kvalitní služby, které neustále vylepšuji, učím se nové věci a rozvíjím nápady. Každé focení je individuální a vždy s Vámi rád vše do detailu proberu. Záleží mi na kvalitě výsledné práce a Vaší spokojenosti.

Karel Královec, DiS.

Svatební Fotografové z celého světaJsem členem celosvětového sdružení
svatebních fotografů MYWED